Ochrana osobných údajov

Organizátor fotosúťaže FIITAPIXEL Fakulta informatiky a informačných technológií STU v Bratislave (ďalej len Organizátor) si váži Váš záujem o obsah internetových stránok www.foto.fiit.stuba.sk a rešpektuje Vaše súkromie.

Organizátor si uvedomuje dôležitosť ochrany osobných dát, ktoré osobne poskytnete, alebo ktoré sú automaticky zozbierané počas návštevy týchto internetových stránok. Poskytnuté údaje nie sú zobrazované (okrem mena a priezviska), ani poskytované tretím osobám. Organizátor nepreberá žiadnu zodpovednosť za ochranu osobných údajov poskytnutých internetovými stránkami tretej strany, na ktoré z týchto internetových stránok existujú prepojenia. Prihlásením sa, alebo ak prihlásenie nie je vyžadované, otvorením a používaním internetových stránok www.foto.fiit.stuba.sk používateľ udeľuje súhlas na spracúvanie poskytnutých osobných údajov Organizátorovi.

Poskytnutím svojich údajov súhlasíte s tým, aby Organizátor evidoval a spravoval Vaše údaje dovtedy, kým neprejavíte záujem o odstránenie Vašich údajov v jeho databáze. Zber, používanie a spracovanie osobných údajov na týchto internetových stránkach prebieha v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a Zásadami ochrany osobných údajov platnými pre tieto stránky. Zozbierané údaje môžu byť použité na vedecko výskumné účely.

Zákon o ochrane osobných údajov, Z.z. č. 428/2002